יום רביעי, 31 במרץ 2010

קסדת הפלאים

רוצים טיפ שיגרום אושר אמיתי לילדכם, הגולש באתר?

הנה הוא בא, אבל לפני כן, חוויה אישית קצרה: שלושה בקרים רצופים הקיץ אדר, בני הצעיר, הכי מוקדם שרק יכול היה (שש וחצי בבוקר). מיד אחר כך, פיג'מה לגופו, מיהר אל המחשב, גלש אל "מוגובי" וניסה לקנות במיטב כספו את "הקסדה המופלאה".

הקסדה הזו, ככל שזה יישמע לכם מוזר, היא "כרטיס הכניסה" אל "מערת האומץ" - חווית רכיבה על קרונית שהיא הרפתקת פחד אולטימטיבית חדשה בתוך האתר. מערת האומץ נחשבת "למילה האחרונה" אצל הגולשים באתר (המוגוביסטים). היא שוכנת בקצה היער ונחנכה בתחילת חופש פסח.

אלא שהקסדות הללו, יקרות מפז, נמכרות במינון של 200 ביום. למה? אולי כדי שילדינו ילמדו להתאמץ מעט כדי להגיע למטרה שקבעו לעצמם. וכך מצא את עצמו בני, כמו מאות גולשים אחרים, מאוכזב וכל מטבעותיו בידיו. מסתבר כי כבר בשעה שבע בבוקר לא נותרו קסדות, תודות לכל המוגוביסטים היותר חרוצים, שהשכימו אפילו מוקדם ממנו...

סוף טוב הכל טוב. ציפור קטנה לחשה לי שבעצם, אין צורך לקום כל כך מוקדם בבוקר, אלא עדיף ללכת לישון מאוחר. זאת, כי היום מתחלף בשעת חצות (ממש כשהמכשפות בארץ מוגובי יוצאות לסיורן הלילי הקבוע על מטאטאים ברחבי הממלכה). ולכן, כבר בשעת חצות ודקה אפשר להיכנס לאתר ולרכוש את הקסדה המיוחלת.

אז עכשיו גם אתם יודעים את הטריק. אולי ילדכם לא יחזיק מעמד ער עד שעת חצות, ואז לא תהיה לכם ברירה אלא ללמוד ממנו כיצד בדיוק מתבצעת עסקת הרכישה של הקסדה המופלאה. וכך תוכלו אתם בעצמכם להגשים עבורו חלום קטן ולהעניק לו בבוקר שלמחרת הפתעה שתהיה שווה לו הרבה יותר ממה שאפילו אתם מאמינים.

אופס... מגבלה אחת חשובה – כדי לרכוב ב"מערת האומץ" צריך להיות תושבים. ראו – הוזהרתם!


איטו אבירם

סופר, עיתונאי, ואבא של מוגוביסט

3 תגובות:

  1. למה רק תושבים? נגיד ביטויוב אתה חושב שזה עולה כסף למרות שהאתר שמה יותר מפותח?

    השבמחק
  2. נמאס לי שכמעט כל דבר במוגובי הוא רק למנויים!!!!!!!!!!

    השבמחק
  3. דרך אגב, בתגובה למעלה השעה היא 14:19, האתר לא חישב את שינוי השעה.,

    השבמחק