יום שני, 28 ביוני 2010

שיאה של כל חופשה משפחתית!

הגענו לבית המלון. בעודנו מתפעלים מהחדר המרווח והמודרני, סיימו הילדים ללחוץ על כל כפתור אפשרי, לתחוב את אפם לתוך כל דלת ולבסוף גם סיימו למקם את עצמם על המיטות. יצאנו אל המרפסת ולגמנו מלוא ריאותינו מהנוף.
היתה שעת בין ערביים קייצית, כדור השמש הכתום הלוהט שקע מעבר להרי הגליל ואנחנו גילינו כי את בריכת השחייה סגרו לפני חמש דקות.
"מי רוצה לטייל אתי בין שבילי המלון? נוכל לגלות מקומות סודיים"! ניסיתי לשלהב את הקטנטנים. אלא שאלה רצו בריכה ולא שום דבר אחר.
"רגע, אז מה דעתכם על הג'אקוזי?" הצבעתי לעבר בריכת השחייה האימתנית הסגלגלה, שניצבה לה במרכז חדרנו במלון, צמודה אל חלון שנפתח אל הנוף ובוהקת בלובנה".
"יש!" השיבו השניים בקול צהלה, ובתוך עשרים שניות שלו מעליהם את בגדיהם וכבר עמדו בעירומם הבוהק בתוך הג'אקוזי, מכוונים את המים לעוצמה ולחום הרצויים.

חצי שעה מאוחר יותר הם עדיין לא רצו לצאת משם. אלא ששלולית המים סביב הג'אקוזי הלכה וגדלה ואיימה להטביע את חדרנו הנאה. הבעיה היתה, בעיקר, מצידו של הבן, שובב לא קטן ושחיין מצטיין, ככל שמדובר במימי האפסיים של הג'אקוזי.
"טוב. אני פותח את המחשב הנייד בשביל מי שייצא ראשון מהג'אקוזי", הודעתי, כשאני משתמש בכלי הנשק האולטימטיבי שלי, המיועד בדיוק לנסיבות כגון אלה.

השובב הקטן ירה את עצמו מתוך הג'אוקוזי כמו מטיל. עטוף במגבת מלון מחוספסת ורייחנית הוא התיישב מול המסך הקטן, מקליק במיומנות על הלוגו של "מוגובי" והנה – הוא לגמרי מסודר, מרוצה ומאושר. רק שלא יעיזו להפריע לו ולהזמין אותו, חלילה, לארוחת הערב...

אם תשאלו אותי – אין כמו מחשב נייד אחד שפותר בעיות ומסדר את החופשה על צדה הטוב יותר בכל זמן ובכל מצב. הא... כמובן שרצוי גם מודם מתאים שאותו רצוי להביא מהבית. היום ניתן לשכור במחיר שווה לכל נפש מודם קטן וקומפקטי המאפשר לך גלישה במחשב האישי הנייד מכל מקום בישראל שבו יש קליטה מהסלולרי.

אופס, כמעט ושכחתי: גם אתר מדליק שילדים יכולים להתחבר אליו מכל צימר בגליל, או כפר נופש בערבה. מוגובי, למשל.

איטו אבירם
סופר, עיתונאי ואבא לגולשים קטנים

תגובה 1:

  1. הלו אני חייב תטלפון של המוגו וכן זה המשתמש FUCK1U מדבר

    השבמחק