יום רביעי, 9 ביוני 2010

לרקוד על שתי חתונות

ב- 17 ליוני יש לעדן, חברה של רומי, בתי, יום הולדת.
עדן ורומי חברות טובות. ביחד הן מתקשטות מול הראי, ביחד הן מתגלגלות ברחבי הבית בגלגלונים אינספור, ביחד הן רבות וביחד הן משלימות.
עכשיו הולך להיות לעדן יומולדת, וזו הולכת להיות בעיה גדולה לבתי ולעוד כמה ילדים מהכיתה.

כי ממש באותן השעות בהן ינסה הליצן להצחיק את ילדי יום ההולדת בביתה של עדן, עתיד להתקיים נשף גדול באתר מוגובי. לא סתם נשף גדול – נשף מפואר. כך כתוב במפורש במודעת הענק שנפרשה על חזית הקניון "מודרנימול" שבאתר.

רומי מתכוננת ליום ההולדת של חברתה. יש לה שמלה פרחונית חגיגית שקנו לה לא מזמן, והיא שומרת אותה במיוחד לקראת האירוע החשוב הזה. אלא שרומי מתכוננת גם לקראת האירוע החשוב שמתקיים באתר מוגובי. לשם כך היא משחקת יותר משחקים, צוברת יותר מוגו-כסף וגם יוצאת בקרוב למסע קניות שבו היא תרכוש לעצמה את "המילה האחרונה" שבבגדי ואבזרי הממלכה הבידיונית הזו, שבה היא מבלה לא מעט מחייה הצעירים.
אבל מה יהיה ב- 17 ליוני? כיצד תוכל רומי לרקוד על שתי חתונות? איך תשתתף באותו הזמן גם ביום ההולדת של עדן חברתה וגם בנשף המפואר שבמוגובי?

"אבא, יש לי רעיון", היא אומרת לי היום, אחרי הרבה התלבטויות: "אני מתכוונת לבקש מעדן שתרשה לי להשתמש במחשב שלהם וכך אוכל לגלוש בזמן יום ההולדת אל מוגובי, כדי שאוכל להשתתף גם בנשף, ולא אפסיד אותו".
"בדקת שיש לה מחשב בבית", אני שואל שאלת אוויל.
"בחחחח... למי אין מחשב בבית, אבא?! יש לעדן מחשב בכל חדר, כמעט..."
"אז גם החברים שלך יוכלו לגלוש משם", אני מעלה רעיון קצת יותר שימושי.
"בדיוק", היא מתלהבת. "צריך רק לזכור הסיסמה שלי, וזו גם דרך נהדרת להראות לילדים אחרים שכל הזמן שואלים אותי על מוגובי מה באמת הולך שם..."

מסכן הליצן. הוא עוד לא יודע מה מחכה לו שם, במסיבה.

איטו אבירם
סופר, עיתונאי ואבא לשני גולשים במוגובי

3 תגובות:

  1. רעיון טוב!! :P

    ראשון!!! :D

    השבמחק
  2. אני נוסע לחופשה באותו יום ואין במלון מחשב ואני לא אוכל להיות בנשף :-(

    השבמחק